Bu yıl 2.’si düzenlenecek olan CNR Kitap Fuarı, 600 marka, 250’nin üzerinde yayınevinin katılımı ile 27 Şubat Cuma – 8 Mart Pazar tarihleri arasında, Yeşilköy’deki CNR EXPO’da kitapseverlerle buluşacak.

CNR Kitap Fuarı’nda, söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri, sergi, imza günleri ve dinletilerle birlikte 550’nin üzerinde etkinlik gerçekleştirilecek. “Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı” temasıyla düzenlenecek fuarda, Çanakkale Zaferi ruhunu anlatan onlarca etkinlik yapılacak. CNR EXPO Yeşilköy etkinlik salonlarında ziyaretçilere Çanakkale Destanı üzerine yazılan şiirler dinletilecek. Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, MEB, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi de destekliyor.

Libronet ise fuara hem Calibro hem de babil.com standıyla katılacak. Calibro standından Türkiye’nin e-kitap okuyucusu Calibro cihazının hem tanıtımı hem de fuara özel indirimli satışı yapılacak.

Geçen seneki CNR standında ve Tüyap’ta satış yapmayan babil.com ise CNR’a özel olarak dev bir standla katılacak. Fuara katılmayan yayınevlerinin kitaplarını okurlara ulaştıracak olan babil.com, online mağazasındaki ürünlerden yaptığı bir seçkiyle fuara hareket katmayı hedefliyor.

fuar-babil